İş Ortakları ve Müşteriler

 

En iyiyi sunmak için, en iyilerle işbirliği yaptık...

Enerjico, müşterilerimize en uygun ve kapsamlı çözümler sunmak için, konularında dünyanın en iyileri ile stratejik işbirliğı yapmaktadır.

İş ortaklarımız ile birlikte, global olarak geniş spektrumlu çözüm araçlarına ve sonuç odaklı proje teslimi donanıma sahibiz.  Stratejik çözüm ortaklarımızla birlikte; müşterilerimizin karar süreçlerinde fark yaratma akıllı ve “uçtan uca” uygulanacak çözümler geliştiriyor ve sunuyoruz.

 

Kanada merkezli akıllı şebeke firması olan Awesense, dağıtım şebekeleri hakkında doğru içerik sağlayan gelişmiş “platform as a service” olarak, şebeke analizi araçları ve çözümleri sunar.

 

Awesense ürünleri, Kanada, ABD, Doğu Avrupa ve Latin Amerika'daki birçok ülkede kayıp kaçak tespiti, önlenmesi ve şekebe optimizasyonu amaçlı kullanılmaktadır.

Awesense ile birlikte sunduğumuz çözümler; elektrik şebekelerindeki teknik olmayan kayıpları, elektrik kaçaklarını ve sayaç hatalarının tespiti etmek, dağıtım şirketlerinin verimliliğini artırmak, trafo aşırı yük riskini azaltmak, dağıtım varlık verilerini doğrulama kapasitesini geliştirmek ve diğer tanımlanamayan zararlardan kaynaklanan gelir kayıplarının süratle azaltılmasına imkan sağlar.